Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje

PDF
Atlas Copco CM785
cijena na upit
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 1 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 2 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 3 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 4 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 5 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 6 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 7 - Machineryline
Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje | Slika 8 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
1/8
PDF
Cijena:
na upit
Zatražite cijenu
Obaviještenja o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavca
Marka: Atlas Copco
Model: CM785
Prva registracija: 2007
Radnih sati: 1.368 m/č
Lokacija: SAD MIAMI1600 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: US2181
Datum objavljivanja: više od 1 mjeseca
Motor
Marka: Hours: 1,368
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne usluge

Dodatne informacije — Atlas Copco CM785 bušaće postrojenje

Country: CA
Canadian Province: Alberta
Used Atlas Copco CM785 Rock Drill for sale
Frame Hours: 47,688
CAT® C13
12.5L
440hp @ 2,100 rpm
Tier 3
Operating weight: 31,000 lbs
Components have been changed as follows
Compressor – 23,876 hours
Rotation Pump – 5,637 hours
Fan Motor – Oil and compressor Cooler – 1,368 hours
Fan Motor – Engine and fuel Cooler – 5,635 hours
Rotary Head Motor – 3,228 hours
Rotary Head – 1,368 hours
Left Final Drive and Motor (Cab) – 5,635 hours
Right Final Drive and Motor (Tank) – 5,635 hours
Left Idler – 29,686 hours
Right Idler – 29,686 hours
Left Sprocket – 29,686 hours
Right Sprocket – 29,686 hours
Left Track – 29,686 hours
Right Track – 29,686 hours
PRICE: POA
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Purchase tips
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj cijeni, provjerite da li vi komunicirate sa stvarnim prodavcem. Saznajte što više informacija o vlasniku opreme. Jedan od načina prijevare je da se predstave kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavijestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provjera cijena

Prije nego što odlučite da izvršite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumjeli prosječnu vrijednosti odabranog modela opreme. Ako je cijena ponude koju vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmislite o tome. Značajna razlika u cijeni može ukazivati ​​na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da počini prijevaru.

Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unaprijed. U slučaju sumnje, nemojte se bojati da pojasnite pojedinosti, zatražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, provjerite autentičnost dokumenata i postavljajte pitanja.

Sumnjivo plaćanje unaprijed

Najčešći tip prijevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određeni iznos kapare kako bi "rezervisali" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sa prikupe veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unaprijed bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prijenosa novca, ako vam je tokom komuniciranja prodavac postao sumljiv.
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba da bude alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun kompanije sa sličnim imenom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu prikriti iza poznatih kompanija, neznatno mijenjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
PDF
Slični oglasi
50.000 USD ≈ 85.820 KM ≈ 43.930 €
Bušaće postrojenje
1998
600 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
385.000 USD ≈ 660.800 KM ≈ 338.200 €
Bušaće postrojenje
2016
1.925 m/č
Snaga 54.39 kW (74 k.s.)
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
50.000 USD ≈ 85.820 KM ≈ 43.930 €
Bušaće postrojenje
1998
600 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
Cijena na upit
Bušaće postrojenje
2005
1.100 m/č
Snaga 397 kW (540 k.s.)
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
Cijena na upit
Bušaće postrojenje
2014
13.120 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
175.000 USD ≈ 300.400 KM ≈ 153.700 €
Bušaće postrojenje
2012
11.400 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
Atlas Copco ROC D3-01 bušaće postrojenje Atlas Copco ROC D3-01 bušaće postrojenje Atlas Copco ROC D3-01 bušaće postrojenje
3
73.000 USD ≈ 125.300 KM ≈ 64.130 €
Bušaće postrojenje
2009
6.149 m/č
Snaga 115 kW (156 k.s.)
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
150.000 USD ≈ 257.400 KM ≈ 131.800 €
Bušaće postrojenje
2017
12.557 m/č
Snaga 349 kW (475 k.s.)
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
850.000 USD ≈ 1.459.000 KM ≈ 746.700 €
Bušaće postrojenje
2005
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
250.000 USD ≈ 429.100 KM ≈ 219.600 €
Bušaće postrojenje
2020
29.000 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
925.000 USD ≈ 1.588.000 KM ≈ 812.600 €
Bušaće postrojenje
2005
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
75.000 USD ≈ 128.700 KM ≈ 65.890 €
Bušaće postrojenje
2004
24.901 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
130.000 USD ≈ 223.100 KM ≈ 114.200 €
Bušaće postrojenje
2016
5.597 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
85.000 USD ≈ 145.900 KM ≈ 74.670 €
Bušaće postrojenje
2007
9.310 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
115.000 USD ≈ 197.400 KM ≈ 101.000 €
Bušaće postrojenje
2016
4.522 m/č
Gorivo dizel
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
175.000 USD ≈ 300.400 KM ≈ 153.700 €
Bušaće postrojenje
2016
9.500 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
75.000 USD ≈ 128.700 KM ≈ 65.890 €
Bušaće postrojenje
2005
12.739 m/č
Snaga 221 kW (300 k.s.)
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
80.000 USD ≈ 137.300 KM ≈ 70.280 €
Bušaće postrojenje
2007
8.508 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
175.000 USD ≈ 300.400 KM ≈ 153.700 €
Bušaće postrojenje
2017
12.329 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca
160.000 USD ≈ 274.600 KM ≈ 140.600 €
Bušaće postrojenje
2014
4.933 m/č
SAD, Miami
Omnia Machinery
Kontaktirajte prodavca