Miyano BNA-42DHY strug za metal
PDF
Miyano BNA-42DHY
cijena na upit
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Miyano BNA-42DHY strug za metal - Machineryline
Miyano BNA-42DHY strug za metal | Slika 1 - Machineryline
Miyano BNA-42DHY strug za metal | Slika 2 - Machineryline
Miyano BNA-42DHY strug za metal | Slika 3 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
1/3
PDF
Cijena:
na upit
Zatražite cijenu
Obaviještenja o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavca
Godina proizvodnje: 2011
Neto težina: 3.100 kg
Lokacija: Njemačka Kaiserslautern6808 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: CZ-TUR-MIY-2011-00001
Datum objavljivanja: 11. maj 2026.
Opis
Maksimalni prečnik okretanja: 45 mm
Kretanje po X osi: 140 mm
Kretanje po Y osi: 70 mm
Kretanje po Z osi: 235 mm
Brzina vretena: 6.000 ob/min
Snaga: 7,5 kW
Ukupne dimenzije: širina - 2,22 m, visina - 1,7 m
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne usluge
Dodatne informacije — Miyano BNA-42DHY strug za metal
Engleski
This 7-axis Miyano BNA-42DHY turn-mill centre was manufactured in 2011. It features a main spindle with a maximum bar diameter of 42 mm and speeds up to 6000 rpm, complemented by a counter-spindle that handles up to 34 mm and 5000 rpm. Equipped with two turrets, upper with 8 positions and lower with 6, it offers versatile machining options. Includes a chips conveyor and an IEMCA BOSS 545 E bar loader. Contact us for more information about this machine.
Location: CZ
brand: Miyano
Spindle Power: 7.5 kW
Bar Loader: IEMCA BOSS 545 E
Live tools power: 1. 0 kw
X/z stroke: 140/310 mm
Main spindle max. Bar diameter: 42 mm
Main spindle travel: 100 mm
Main spindle c axis indexing precision: 0. 001°
Counter-spindle: max. Bar diameter: 34 mm, spindle speeds: 5000 rpm, spindle power: 5. 5/3. 7 kw, c axis indexing precision: 0. 001°
Total installed power: 30 kva
Additional equipment
Machine Benefits
Technical Machine Benefits
Extra Information
Machine still under power
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Purchase tips
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavca
Provjera cijena
Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.
Sumnjivo plaćanje unaprijed
Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba da bude alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun kompanije sa sličnim imenom
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
Slični oglasi
Cijena na upit
Strug za metal
2011
CNC Brzina vretena 10.000 ob/min Snaga 3,7 kW
Njemačka, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Strug za metal
2011
Kretanje po X osi 260 mm Kretanje po Y osi 120 mm Kretanje po Z osi 1.010 mm
Njemačka, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
Brzina vretena 6.000 ob/min
Snaga 28 kW
CNC
CNC Kretanje po X osi 160 mm Kretanje po Z osi 530 mm
5.477 m/č
Maksimalna dužina okretanja 760 mm Maksimalni prečnik okretanja 376 mm Brzina vretena 3.500 ob/min
38.546 m/č
CNC Kretanje po X osi 745 mm Kretanje po Z osi 300 mm
3
CNC Napon 400
CNC
CNC Maksimalna dužina okretanja 330 mm Maksimalni prečnik okretanja 26 mm Brzina vretena 8.000 ob/min Napon 200/220
CNC Maksimalna dužina okretanja 160 mm Maksimalni prečnik okretanja 270 mm Kretanje po X osi 160 mm Kretanje po Z osi 180 mm Brzina vretena 4.000 ob/min Snaga 40 kW
CNC Brzina vretena 3.000 ob/min Prečnik okretanja oko postolja 475 mm Snaga 25 kW
Kretanje po X osi 400 mm Kretanje po Z osi 200 mm
CNC Maksimalna dužina okretanja 1.000 mm Maksimalni prečnik okretanja 360 mm Brzina vretena 4.000 ob/min