GSL German Standard Lift D040025AAV10140 hidraulični cilindar za industrijske opreme
PDF
cijena na upit
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
GSL German Standard Lift D040025AAV10140 hidraulični cilindar za industrijske opreme - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
1/6
PDF
Cijena:
na upit
Zatražite cijenu
Obaviještenja o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavca
Lokacija: Njemačka Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: 11442
Datum objavljivanja: više od 1 mjeseca
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne usluge
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA1293
Lagerplätze Intern: 513306
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 15
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Zylinder: Ø 40 mm-Kolbenstange: Ø 25 mm -Rohr Ø aussen: mm-Hub: 140 mm -Gesamtlänge eingefahren: 360 mm-Aufnahme Bohrung: Ø 20 mm-Ideal zum Bau einer Hydraulikpresse-Anzahl: 5x vorhanden-Preis: pro Stück-Gewicht: 8 kg/Stück
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Purchase tips
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavca
Provjera cijena
Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.
Sumnjivo plaćanje unaprijed
Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba da bude alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun kompanije sa sličnim imenom
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
Slični oglasi
Stahl 36/50/580 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme
Cijena na upit
Hidraulični cilindar
Njemačka, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Hidraulični cilindar
Njemačka, Wiefelstede
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
Hub 1084 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme Hub 1084 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme Hub 1084 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme
unbekannt Hub 300 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme unbekannt Hub 300 mm hidraulični cilindar za industrijske opreme