Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze
PDF
Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 1 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 2 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 3 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 4 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 5 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 6 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 7 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 8 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 9 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 10 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 11 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 12 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 13 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 14 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 15 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 16 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 17 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 18 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 19 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 20 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 21 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 22 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 23 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 24 - Machineryline
Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze | Slika 25 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
1/25
PDF
Cijena bez PDV-a
≈ 1.661 KM
Cijena s PDV-om
Obaviještenja o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavca
Marka: Jiangtu
Model: JT00/01/02/04/06/08/10/14/17
Godina proizvodnje: 2025-06
Lokacija: Kina Fushan District, Shandong Province, Yantai11059 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: No.56 Mingquan Rd.,Fushan Distri
Datum objavljivanja: jučer
Stanje
Stanje: novi
Garancija: 12 mjeseci
Dodatne usluge
Dodatne informacije — Nova Jiangtu JT00/01/02/04/06/08/10/14/17 hidraulične makaze
Hydraulic Shear & Hydraulic Crusher for Excavators — Powerful Cutting and Demolition Solutions
Overview
Product Categories
Category Applications Description
Excavator Tree Shear: Forestry & landscaping; Ideal for cutting trees, branches, and wood materials.
Functions & Applications
Main Functions
360° Hydraulic Rotation (Optional) — Full directional control for precision cutting.
Synchronized Jaw Movement — Smooth and stable operation without misalignment.
Replaceable Blades & Modular Design — Quick blade replacement and easy maintenance.
High Strength & Wear Resistance — HARDOX or equivalent steel ensures long-lasting durability.
Application Fields
Industrial Demolition — Cutting and dismantling of steel structures, bridges, and factories.
Scrap Recycling — Cutting pipes, tanks, beams, and scrap metal.
Concrete Demolition — Used with a Hydraulic Crusher for reinforced concrete.
Forestry Operations — Tree cutting and pruning with Excavator Tree Shear attachments.
Key Features & Benefits
Massive Cutting / Crushing Power
Wide Excavator Compatibility
360° Rotation Option
Modular & Easy Maintenance
Heavy-Duty Construction
Energy Efficient & Fast Operation
OEM / Customization Available
Safe & Reliable
Technical Specifications (Example)
Model Excavator Weight (Ton) Cutting Force Max Jaw Opening Weight Hydraulic Pressure Remarks
JT-02 2–4 ~9 tons Ø15 mm / 6 mm 200–300 kg 20–25 MPa Light-duty cutting
JT-04 5–10 ~20 tons Ø20 mm / 8 mm 600 kg 20–25 MPa Medium-duty cutting
JT-06 12–17 ~41 tons Ø25 mm / 10 mm 1,200 kg 25–28 MPa Multi-purpose
JT-08 / JT-10 18–38 70–100 tons Ø35 mm / 16 mm 1,900–3,000 kg 28–30 MPa Heavy-duty